| anonim_4396 a întrebat:

Hei :* am 1.53, 15 ani si 43.3 kg! E bine?straight face Eu ma simt grasa sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu trebuie sa te iei dupa cifre. Si eu am 1, 60 si 45 de kg si totusi ma simt grasa. Ia-te dupa cum arati nu dupa niste cifre inutile. Daca tot te simti grasa, apuca-te de sport si ai mai multa grija la ce mananci.

| măcheamăăăî a răspuns:

Si eu ma simt grasa, dar toti imi spun ca nu e asa. Tu esti chiar bine asa happy
Iubeste-te asa cum esti!

| OoBunnyoO a răspuns:

Da este foarte bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu tu mi-ai dat poze cu tine?
Daca da, nu esti grasa deloc, esti chiar simpatica:*

| Voidwithin a răspuns:

Nu corpul tau e ok ba chiar esti slaba e ciudat ca te simti grasa, probabil nu esti foarte activa sau nu practici nici un sport.

| aimspeşăl a răspuns:

Chestia ii ca vad unele fete care au 40. 44.45 chiar si 53 si arata bine, consider ca mai bine ca mine straight face

| Mirela454 a răspuns:

Absolut deloc! Ba chiar esti prea slaba, normal ar trebui sa ai 53 kg pentru ca ai 1.53, deci esti slaba happy

| anonim_4396 explică (pentru Mirela454):

Eu nu cred ca ti-ar conveni cum arati la 1, 53 cu 53 de kg, chiar si baietii arata cam grasuti asa ce sa mai zic de fete.

| MadddieLovesYaBabe a răspuns:

E greutate de foto model, scumpo! Cine ti-a bagat asa aiureli in cap?