| Alllllexandra a întrebat:

Hei.Am ajuns sa ma intristez de fiecare data cand imi vine ciclul.Am niste dureri ingrozitoare, nu dorm noptile si ma simt foarte necomfortabil.As vrea sa imi recomandati niste pastile foarte bune impotriva durerilor,sau niste tratamente naturiste, am incercat NoSpa, dimineata si seara dar tot ma doaresad

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Chiar preferi niste recomandari medicale de pe un site unde media de varsta e de 13 ani si majoritatea nici nu cred ca stiu bine ce e aia menstruatie in loc sa intrebi un medic?

| Alllllexandra explică (pentru suntserios):

Mi'e asa sa ma duc la medic doar pentru astastraight face am fost da mai demult cu mama dar atunci nu ma durea asa de tare si m-am gandit ca mai sunt fete pe aici cu dureri asa puternice si stiu ce sa faca.

| StrangerInAStrangeLand a răspuns:

Mai bine te duci la un doctor.

| catifornia a răspuns:

O sa iti spun ce folosesc eu. Ca pastile: ferogradumed, calciu, nospa, glubifer, advil. Iar cand ma doare burta imi pun prosoape calde sau sticle cu apa calda pe ea si chiar ma ajuta. (: