| Noone4u a întrebat:

Hei, am auzit un zvon cum ca am incepe scoala pe 15 nu pe 17, asa este? happy Funda pentru cel mai precis raspuns.

11 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Pe 15 este asa-numita festivitate de deschidere, unde probabil ca vor vorbi directorii si vor ura bun-venit elevilor, iar acestia vor primi manualele. Depinde insa de scoala, asa ca iti recomand sa vorbesti cu dirigintele/a si sa iti spuna exact daca trebuie sa mergi si sambata sau nu.

Multa bafta!

| Noone4u explică (pentru Ea12345):

Sunt clasa a 9a inca nu stiu pe cine am ca diriginte/a.

| Ea12345 a răspuns (pentru Noone4u):

Atunci trebuie sa te duci sambata, pentru a afla asta.

| bozioru a răspuns:

Pe 15 va vrea ministra sa incepem de acum incolo scoala, dar cum 15 pica sambata, scoala va incepe pe 17 adica luni.
Vacanta placuta in continuare happy

| Criiistinutsa a răspuns:

Pe 17 incepe scoala happy. Pe 17 va fi si festivitatea! big grin

| NeedForSpeed2013 a răspuns:

Esti nebun mhalaughing pe 25?

| NeedForSpeed2013 a răspuns:

25=martia

| Oaste a răspuns:

25 octombrie ca sa nu fie nici o confuzie

| 重要人物 a răspuns:

Da. este adevarat. festivitatea de incepere este pe 15, sambata, iar orele incep de pe 17, luni. fundita?

| Vampir99 a răspuns:

Incepe scoala pe 17

| DenysaG a răspuns:

Scoala va incepe pe 17.
15 pica sambata