| DeeaCamilici a întrebat:

Hei, TPU! Imi dati idei pentru o poveste? Vreau sa fac pe pagina mea. Fundaa pentru cel mai bun raspuns si cel mai rapid!

2 răspunsuri:
| IrisEu a răspuns:

Scrie ceva SF-romantic, multor adolescenti le place! De exemplu ai putea scrie despre o fata care s-a mutat intr-o casa noua si acolo sa se intampla cv: sa cunoasca pe cineva special pentru ea, sau sa inceapa sa vada stafii, sau sa descopere cv secret sau cv de genu...sau pune toate ideile impreuna happy :*. Sper sa te ajute!

| Szabo_Ciprian_1989 a răspuns:

Scrie despre un baiat si o fata care devin varcolac si vampir si e si indragostesc si din astea big grin