| InsertName a întrebat:

Hei. Am in clasa un coleg care pur si simplu nu ma suporta. Am avut noi un mic conflict in prima saptamana de scoala. A recunoscut chiar el ca are o problema cu mine si l-am intrebat, dar m-a ignorat. Cred ca sunt singura cu care nu vorbeste.Ce ar trebui sa fac? Mai are rost sa incerc sa il bag in seama sau sa il las in pace? Chiar vreau sa stiu ce are.

5 răspunsuri:
| MariusDk23 a răspuns:

Cu ce te satisface daca vei vorrbi cu el?
Din moment ce te ignora si nu iti este un prieten apropiat sau ti-a fost nu are rost sa pui asemenea intrebari, poate vrei sa vorbeasca cu tine ca sa fi populara ceea ce sper ca nu deoarece este stupid.

| InsertName explică (pentru MariusDk23):

Aici nu e vorba de popularitate.E vorba ca ma simt prost pentru ca nu stiu ce i-am facut asa grav de nu ma baga in seama.

| MariusDk23 a răspuns (pentru InsertName):

Atunci cum ti-am spus daca nu ti-a fost prieten fi indiferent si chiar daca ti-a fost prieten si v-ati certat grav fi indiferent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine lasa-l in pace si cu asta basta! E mai bine sa stai in banca ta. Desteptul cedeaza primul. Bafta!

| Snowfall a răspuns:

Lasa-l in pace. De ce sa il bagi in seama daca el ti-a spus clar ca nu te suporta. Ii vei da impresia ca il placi sau ca ai vreun interes daca faci asta.