| anonim_4396 a întrebat:

Hei...:)
Am început prima parte din poveste...
http://www.wattpad.com/......8%9B%C4%83
Aș vrea să cer părerea celor ce au o anumită "experiență" în acest domeniu. Doresc un sfat, nu o critică :)

Răspuns Câştigător
| IAmAFreak a răspuns:

Draguta, interesanta si plina de mister. Mi-a placut, ce sa mai zic, dar ai putea sa schimbi a doua oara cuvantul "orfelinat" cu altceva, repetitia ma cam enerveaza, la mine ma refer, nu stiu parerea altora. Sper sa mai scrii (si desigur vei scrie), deoarece acasta poveste mi-a pus cateva semne de intrebare si m-a facut curioasa. Sti cum se spune: "Curiozitatea a omorat pisica iar satisfacerea curiozitati a inviat-o" big grin

8 răspunsuri:
| Alexăndruţaa a răspuns:

Superbă descriere love struck. M-a fascinat love struck.

| muhuaxela a răspuns:

E interesanta povestea.Imaginatie ai, stofa de scriitor, din cate se poate observa din textul compus de tine, ai.Mai trebuie sa-ti imbogasesti vocabularul, si sa incerci sa eviti repetitiile. Bafta in continuare!

| Bitzy a răspuns (pentru muhuaxela):

Mulțumesc pentru sfaturi, apreciez.

| muhuaxela a răspuns (pentru Bitzy):

Daca vrei, as fi interesata sa mai citesc si alte povestiri scrise de tine.

| Bitzy a răspuns (pentru muhuaxela):

În ultima vreme nu am mai scris, vorba unei prietene : „Scriu orice dar nu oricând" :)).
Poți să mai vezi mai multe aici :
http://www.wattpad.com/user/GabriellaGaby
Îți mulțumesc încă odată pentru sfaturi.La părțile care vor urma voi adăuga mai multe cuvinte noi, încerc să-mi îmbunătățesc vocabularul.

| muhuaxela a răspuns (pentru Bitzy):

Cu mare placere.Multa bafta in continuare! Si astept sa-ti mai citesc scrierile urmatoare.

| muhuaxela a răspuns:

Si mai putine puncte se suspensie.

| RockKiller a răspuns:

Interesant...Chestia cu "orfelinatu'" ma sacait si pe mine.Am observat ca folosesti des expresia "imbratisata de...", in fine, oricum e interesant dintr-un motiv sau altu' mia captat atentia ar trerbuii sa continui stilul tau de a compune e bun