| monimoni678 a întrebat:

Hei, am la scoala o handicapata care baga numai strambe despre mine. Spune la clasa despre mine ca nu stiu ce fac. Chiar azi m-am certat cu ea si am facut-o in toate felurile dar degeaba. Deci am nevoi de niste jigniri de alea tari. sa vada ea ca nu sunt proasata. Deci ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| MilkWithCereals a răspuns:

Nu iti trebuiesc ''replici''. Arati ca esti inteligenta prin atitudinea ta, fara sa mai spui ceva. Eu te sfatuiesc sa o ignori, atata timp cat tu stii cum esti asta nu ar trebui sa te afecteze. Plus ca roata se intoarce, ai sa vezi ca si ea o sa pateasca ceva de genul si tu ai sa fii in centrul atentiei.

1 răspuns:
| CartoonN a răspuns:

Nu te pune cu prostul, are mintea odihnita laughing) :X ador citatul asta :X laughing