| RVsapb a întrebat:

Hei am nevoie urgenta de ajutor prietenu meu ma tot inselat asa imi spunea lumea el mi-a zis ca recunoaste si nu ma minte a recunoscut de 2 ori l-am iertat tot ce o facut am trecut peste dar cand ma asteptam mai putin a facut-o a 3 ora acum eu ce ar trebui sa fac imi jura ca se schimba nu mai face mi-a zis ca nu intleege nici el de ce a facut asta mai vrea o sansa sa imi arate ca poate fi si altfel il iubesc enorm e perfect pentru mine mi-e frica sa il iert sa nu se mai repede dadr nu vreau sa ma despart de el ce sa fac? am nevoie de raspunsuri consistente si vreau sa imi dati un sfat care sa fie cu folos funda

Răspuns Câştigător
| BlackCinnamon a răspuns:

Il pedepsesti cu o despartire, sa se invete minte. vezi cum reactioneaza cel putin atunci cand spui ca te'ai gandit mai bine si ai de gand sa te desparti de el, oamenii apreciaza lucrurile abia dupa ce le pierd happy, e cam dur, pentru amandoi, dar sigur nu vrei sa patesti asta iar happy trezeste'l la realitate big grin. succes happy, si sincer chiar as vrea sa aflu ce se intampla dupa ^^, chiar daca iau sa nu funda aia oh go on.

| RVsapb explică (pentru BlackCinnamon):

Pai daca vrei att lasa-mi mesajeeee si iti voi spune ce se intampla oricum toate raspunsurile au fost buneee dar al tau e mai consistent si cred ca ma va ajuta. cat de cat asta ma gandeam si eu sa fac. am incercat cevaaa dar nu a iesit chiar asaa dar mi-ai fost de ajutor si poate o sa imi mai fi mersi

3 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Dacă el a făcut-o de 3 ori,tu de ce să nu ai acest "drept"? laughing)
Mă rog,dacă nu vrei așa, poți să iei o pauză, ca să vezi cum reacționează, și după, faci ceea ce crezi tu că e mai bine.
Baftă!

| elena009 a răspuns:

Fa-l sa te respecte si dupa iarta-l poate te ajutahappy