| MissKitty16 a întrebat:

Hei. Am o intrebare si as dorii sa ma ajutati putin. Maine este poimaine este ziua colegului meu de banca (pe care il si plac) si ne intelegem super bine in general si radem toata ora si intelegeti voi, si poate ma place si el putin macar, sper. Adica da semne dar nu prea cred in ceea ce scrie pe internet. Isi face o petrecere la restaurant, cu dans si chestii de genul sta. As vrea sa ma dau putin si discret la el, numai ca nu stiu cum. Ati putea sa imi dati cateva metode, replici, dar discrete? Si inca o chestie, eu sunt foarte inalta (175) si el are cam 160. Credeti ca ar merge? Si imi puteti da niste idei de imbracaminte? Va multumesc foarte mult anticipat! >:

1 răspuns:
| Lothar a răspuns:

Cel mai bine ii spui : ma baiatule te plac si vreau sa fim impreuna, replicile alea aiurite nu isi au rostul
Daca il placi poate sa fie si de 1.20..de ce sa nu mearga
Imbracaminte..merge orice "normal", nu exagera