| mihaeelaa a întrebat:

Heibatting eyelashes. Am o mica nelamurire.Imi poate explica careva cum se joaca barn buddy pe hi5?

1 răspuns:
| Pr@jYTuRyC@_DuLkE a răspuns:

Barn budy este un joc foarte interesant.de invatat nu ai multe. chestia e doar de atentie si sa zicem putina rapiditate.acest joc este special facut sa ai maxim 10 prieteni pe hi5 daca ai acest numar poti incepe jocul.este un joc de agricultura cu plante.ai de cumparat de rasadit plante si dupa banii care ii primesti ii cheltuiesti pe cumpararea unui mic teren sau a mai multor plante si acumuland multe plante si multe puncte poti trece la un nou nivel in care poti sa te intreci cu prietenii tai.