| AndreeaCR7 a întrebat:

Hei. Am o mica problema, mi-am bagat piercing in septum de vreo 2 saptamani, iar recent a venit tata acasa si sta pana in februarie si nu ma lasa sa-l port, il scot cand sunt prin preajma lui si dupa il bag iar, ma cam doaare si s-a umflat putin zona, credeti ca e posibil sa patesc ceva?

Răspuns Câştigător
| AaAlexandrUuU a răspuns:

Nu-l mai pune deloc o sa se infecteze si oricum e urat mai bine este sa fi simpla fara chesti prin piele

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si care e problema daca nu il mai porti? De ce va place sa bagati sârmele alea in voi, precum sârma in nas la porc, nu inteleg. Asa bagati tot felul de microbi in organism. Nu mai umbla cu el, deocamdată, că ai deja un inceput de infectie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o prostie sa porti un fier in nas
Vezi ca deja ai inceput sa te infectezi
Sper ca te bucuri de ce ti-ai facut cu propriile maini

| AndreeaCR7 explică (pentru anonim_4396):

Da, ma bucur si o sa-mi fac altul daca se indunda happy

| AndreeaCR7 explică (pentru AndreeaCR7):

Infunda*

| anonimuta123456789 a răspuns:

S ar putea sa te infectezi
cand vine tatal tau macar ia piercingul si pune-l intr o punguta si dupa dezinfecteaza l inainte sa il atasezi din nou
sau poti sa ii spu adevarul