| ani_5627 a întrebat:

Hei.happy Am o mica problemuta. Imi place de un baiat de aprox un an. Chestia e ca e mai mic decat mine cu doi ani, eu am 14 si culmea e ca suntem nascuti si pe aceeasi data/luna. El e genul de baiat care se comb cu orice fata. nu conteaza varsta sau cat de frumoasa e. Este a doua oara cand ma comb cu el si abia ma baga in seama. De ce?sad Ce as putea face ca sa-i atrag putin atentia?:-

1 răspuns:
| Bylok a răspuns:

Eu zic ca nu-i de tine.Nu-l mai baga in seama vreo 2 saptamani(ex:treci pe langa el si nu ii spui nimic,nu ii raspunzi la tel,nu-l bagi in seama pe mess, etc.) o sa se panicheze si o sa incerce sa-ti atraga atentia prin tot felul de lucruri(ex:sarutandu-se cu alta fata in fata ta, etc.)si mai apoi sa ii spui ca esti suparata pe el pentru ca tu chiar il iubesti si lui nu ii pasa nici macar putin de tine.Mai incolo te descurci si singura.
In locul tau nici nu m-as mai uita la elwinking