| anonim_4396 a întrebat:

deci verisoara mea are o problema, va rog sa ma ajutati.Acum doua saptamani a facut dragoste pentru prima oara cu iubitul sau.el nu a ejecuat in ea insa are un sentiment ca ar fi insarcinata deoarece dupa asta a spus ca o durea putin burta.Au trecut 32 de zile si inca nu i-a venit menstruatia si are si dureri de burta _nu mari dar.a mai spus ca Nua re greturi sau ameteli si nu se simte balonata, dar...Ea m-a rugat sa o ajut deoarece sunt mai mare ea are 13 ani iar baiatl 12. ea m-a rugat sa o ajut insa eu tot ce i-am zis a fost Tu la virsta asta la ce te >gindestinu stiu ce sa-i zic ca sa o ajut eu nu stiu e sau nu insarcinata Dupa simptome voi ce credeti e sau nu insarcinata

8 răspunsuri:
| beastboy84 a răspuns:

Sa ia un test din ala de sarcina. sa trimita pe cineva in locul ei sa ii ia daca ei ii este rusine. Doamneee la 13 ani sa se F*** ma uimeste lumea pe zi ce trece.

| Mariaaa234 a răspuns (pentru beastboy84):

Ai mare dreptate!

| beastboy84 a răspuns:

Nu pot vedea ce mi-ai spus si nu stiu din ce motiv...

| claustrofob a răspuns:

Daca contactul sexual a fost protejat nu prea are sanse sa fie insarcinata. Dar pentru linistea ei ar trebui sa faca un test de sarcina

| anonim_4396 explică (pentru claustrofob):

Nu a fost protejat

| beastboy84 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si totusi ar fi bine sa faca un test de sarcina happy

| TheWildRose a răspuns:

Doamne ia-ma si pazeste-ma la 13 aniii? pai ea e f tanara si automat ramane insarcinata dar baiatul este prea mic deci nu poti sa stii