| 875458439543579 a întrebat:

HEi! Am o tema la romana " Realizarea unei reviste". Nu stiu de unde sa plec si am nevoie de sfaturi. Revista se face in grup si fiecare isi va face cate doua pagini. As vrea sa imi spuneti cateva ideii interesante pe care le-as putea pune si cum sa fac o revist de nora 10. Orice sfat si idee imi este de ajutor. big grin

2 răspunsuri:
| Gandhi_Tibi_1989 a răspuns:

In primul rand iti trebuiesc subiectele. daca revista trebuie sa fie despre tine sau despre colegii tai sau despre prietenii ai putea sa aplici multe intamplari din viata ta si a lor sa iti poti folosi capacitatile la maxim poti folosi multe evenimente din viata ta doar ca trebuie sa le detaliezi mai mult.

| Anonim0032 a răspuns:

Poti scrie despre cat de important este un hoby in viata unui copil si despre cum acesta indeparteaza stresul pe care il acumulam in timpul scolii.