| LoveeMakeup9 a întrebat:

Hei. Am prieten de ceva timp. Eu am 15 ani, el 18. M-a chemat zilele astea la el acasa si am mers. Am ascultat muzica, ne-am uitat la filme pe youtube si apoi ne-am pus in pat. De cand sunt cu el, doar ne-am sarutat. Niciodata nu mi-a pus mana pe sani sau pe fund. Mi se pare frumos ca e "la locul lui", dar totusi mi se pare putin ciudat laughing ideea e ca atunci cand am fost la el m-a intrebat daca vrea sa o facem si totusi dupa cum ziceam el nu m-a "atins" putin mai intim niciodata

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si tu ce i-ai raspuns?

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Si daca el considera ca esti cam mica pentru altele ce e rau? Astea se rezolva intre voi prin buna comunicare, nu poate ghici ce iti doresti daca nu vorbiti sau nu-l incurajezi.

| UnBroken2016 a răspuns:

Iti place ca e la "la locul lui" dar te oftica faptul ca nu te-a atins. Vrei sa te hotarasti ce naiba vrei?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omu` e indragostit de tine si de asta nu te-a atins niciodata mai intim. Nu ca n-ar fi atras de tine sau mai stiu eu ce, dar cand esti indragostit de o fata, de cele mai multe ori nu vrei decat sa o ti in brate, sa o saruti si sa apreciezi clipele alea frumoase pe care le traiesti cu ea. Da, mai exista baieti de treaba, problema e ca voi v-ati cam obisnuit cu ceilalti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bun, sa traiti 1000 de ani impreuna, da intrebarea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti place de el ca e cu bun simt si etc, dar ai prefera sa ti-o traga bine cand esti cu el in pat, nu-i asa? you little dirty smug
Pune-i mana pe cuc, o sa inteleaga el.

| andradadecu a răspuns:

Wow,de 3 ori wow