| Rallumé4690 a întrebat:

Hei! Am probleme cu acneea, si am cerut de la farmacie ceva pentru cosuri ...si mi s-a recomandat Zineryt! Vreau să aflu căt este de bun, și în cat timp îmi va trece!

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca ai probleme mari mai bine te duci la dermatolog. Zynerit ala e destul de universal dar is foarte mari sanse sa nici nu-si faca treaba. Mie nu mi-a schimbat situatia cu absolut nimic.

| FaraNumePls a răspuns:

Daca ți s-a recomandat această soluție de la farmacie, atunci e buna. Îți spun și eu ca e buna că am folosit-o și eu happy acum nu mai am, mai nimic

| 1231242 a răspuns:

Toți avem...

| SamuraiOkami a răspuns:

Am si eu, atat timp cat de dai e ok, dupa ce nu te mai dai incep sa reapara cosurile.

Răspuns utilizator avertizat