| stormer a întrebat:

Hei, am Samsung Galaxy S III mini, l-am primit de ziua mea, ieri. Astazi i s-a descarcat bateria si l-am bagat la incarcat. Vroiam sa va intreb pe cei care stiti, daca mai e nevoie sa il las sa se formateze bateria (12 ore la incarcat) pentru ca unii (pe care ii cunosc, evident) care au Samsung Galaxy S III (cum ar fi matusa mea) si care telefon ca al meu mi-au zis ca nu mai e nevoie, ca tot atat dureaza. Funda big grin

4 răspunsuri:
| Al3cSu7za a răspuns:

Pentru siguranta ar trebui sa lasi telefonul la incarcat 12ore... ca sa nu ai probleme pe viitorhappyFunda?

| SaraJ a răspuns:

Nu, il poti tine cat vrei
bateriile din generatia noua sunt mult mai hight-tech si nu au nevoie de formatare. citeste manualul de instructiuni

| DuDItzu98 a răspuns:

Trebuie sa-l lasi neaparat 12 ore

| Popescu_Robert_1996 a răspuns:

Tine-l 12 ore sa se formateze bateria