| adela2012 a întrebat:

Hei, am si eu o intrebare care ma tot framanta....Nu sunt grasa, dar am burta maricica dupa parerea mea. Este posibil sa o dau jos? Vreau sa fiu slabuta la liceu, sunt clasa a optawinking.
Cand spun ca vreau sa scap de burta ma refer atat la partea superioara a abdomenului ( care se da jos prin abdomene ), partea superioara a abdomenului ( care se da jos prin ridicari de picioare, nu stiu daca m-am exprimat bine laughing ), cat si soldurile ( care si ele tot prin ridicari de picioare stand lateral. Asa as vrea sa incerc, pentru ca am mai tinut o data cura de slabire si am facut doar abdomene si chiar a mers, am slabit cat am vrut, bineinteles mai mult din partea superioara ca am facut abdomene. Acum vreau sa le incerc pe toate trei si sa reusesc pentru ca nu am cine stie ce timp la dispozitite. Alta varianta nu vreau big grin Deci ce spuneti?

4 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| Kiddy1998 a răspuns:

Hmmm sincer alergatul e cel mai bun medicament pentru a rezolva problema ta. Abdomenele nu sunt bune cand esti gras am aflat asta de la alti membri TPU. Deci daca chiar merge cu abdomenele fa dar cel mai bine ar fi sa alergi 2 zile din saptamana cate o ora daca alergi 3zile e si mai bine depinde daca ai timp dar daca nu vrei aceasta varianta. Bafta. alt sfat nu poti sati mai dau.

| adela2012 explică (pentru Kiddy1998):

Am spus ca alta varianta nu vreau, pentru ca nu-mi permit anumite ''chestii''winking