| alessia a întrebat:

Hei, am un catel -bichon- de 2 luni, iar azi-noapte a facut pipi in pat. Curios, pentru ca de fiecare data se dadea jos si facea unde trebuia, iar daca nu, statea pana il scoteam dimineata afara. Care credeti ca este cauza pentru care a facut in pat?

Răspuns Câştigător
| ceaiuldetei a răspuns:

O fi visat urât : )

Și cățeii visează. Sau cine știe, poate visa că e afară și el și-a făcut treaba, ca de obicei, ordonat : )

Unii mai mârâie și mai latră, în timpul somnului sau aleargă de nebuni (în timp ce dorm, dau din lăbuțe) sau se mai trezesc speriați de propriul lătrat.

Nu te speria. Dar dacă ești îngrijorată, ai putea să mergi la un veterinar : )