| deedeeutsa a întrebat:

Hei. Am visat un taur negru spre dimineata, care incerca sa 'ma omoare', si intr-un final a reusit. Ce credeti, e adevarat? Se va intampla ceva?

3 răspunsuri:
| unul1 a răspuns:

DAAA! Vei muri! Doamne gandeste logic! Visele nu au nici o legatura cu viata reala! Visele sunt ceva de genul: pui 100 de obiecte cu o oarecare legatura intr-o cutie si scoti 5 dintre ele si iese povestea.

| ICanSeeAll a răspuns:

Nu se intampla nimic. Toti avem vise de genul acesta. Poate ai vazut ceva violent pe timpul zile, un film sau te-ai gandit la ceva.

http://vampire-diaries-fan.blogspot.com/

| alinazaharia a răspuns:

Nu,nu se va intampla nimic deoarece sunt decat vise care nu se adeveresc