| Miruuna95 a întrebat:

Heiii, am avut un vis cam..ciudatel asearabatting eyelashes.
Am visat un taur negru, furios.pus pe distrugere ca sa zic asa thinking ..si dimineata am cautat pe net sa vad daca visul are vreo semnificatie..si din cate am citit pe net, inseamna moarte.
Am vazut ca a mai postat cineva o intrebare asemanatoare pe TPU si i s-a spus ca o sa moara.
e adevarat?batting eyelashes
sincer, mi-e cam frica :-s

Răspuns Câştigător
| Eyke a răspuns:

Visul relateaza cu o trauma a ta...*tauru negru* e o frica a ta din viata de zii cu zii cu care nu te-ai confruntat..eu visam un magar cu ochii pe tot corpu..si am aflat ce semnifica. Te pot ajuta daca vrei trimite-mi un mesaj pentru mai multe detalii

6 răspunsuri:
| buzeduulci a răspuns:

Nu crede niciodată în vise, crede-mă.
majoritatea sunt venite de la Diavol pentru a induce lumea în eroare, să credă că pot prezice viitorul, şi altele. Nu da nici o crezare visului aceluia.
Numa' bine!

| Eyke a răspuns:

Imi pare rau nu pot sa-ti rapund la mesaj ca inca nu mi-a fost aprobat contu..se pare ca aici pot doar..ma refeream ca si eu am trecut prin ce treci tu si te pot ajuta

| Miruuna95 explică (pentru Eyke):

Visul tau ce insemna?

| Eyke a răspuns (pentru Miruuna95):

Visul meu inseamna dezamagirea in prieteni si nu stiam de ce..adica cand l-am visat m-o alergat si m-o prins dupa care m-am trezit si am inceput sa plang, si cand cineva mi-a lamurit greselile prietenilor fata de mine am inteles ce o zis prin dezamagire in prieteni

| madalina998 a răspuns:

Nu te lua is doar niste mituri
stai linistita happy

| Dawn98ful a răspuns:

Miruuna95,
eu nu cred ca este posibil sa mori de la un vis dar poate sa fie intr-adevar un semn de intrebare!