| M0nique a întrebat:

Hei. As avea nevoie de un psiholog online, am nevoie de cateva sfaturi. Voi stiti asemenea site-uri? Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| dani9354 a răspuns:

Http://www.topexperti.ro/experti
Este GRATIS!:)

2 răspunsuri:
| FericituIndragostit a răspuns:

Sal eu vreau sa ma fac psiholog daca ai nevoie de ajutor pe gratis da-mi un mesaj.

| mikilaina a răspuns:

Buna POky, asemeni lui Dany93 iti recomand sa intri pe www.topexperti.ro - este primul site din ". ro" care ofera consiliere psihologica online. Aici gasesti in jur de 25 de psihologi, atestati, pregatiti sa te ajute, sa iti ofere sfaturi si idei pentru solutionarea problemelor tale. Numai bine