| Stefys130 a întrebat:

Hei...as vrea să ştiu dacă atunci când eşti la mestruatie, poţi mânca orice că nu o să te ingrasi? aşa am auzit şi eu?

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Indiferent ca esti sau nu la menstruatie daca mananci in cantitati mari si prosti te ingras.Nu are nici o legatura menstruatia cu modul de alimentare

2 răspunsuri:
| HazelEyes77 a răspuns:

Afirmatia asta nu corespunde realitatii. Nu conteaza ca esti la menstruatie, daca mananci orice oricand fara sa tii cont o sa te ingrasi.Da se spune ca scapi de retentia de apa acumulata in perioada premenstruala dar nici vorba ca n ai putea sa mai acumulezi kilograme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-are nicio legatura.