| DeniseDe a întrebat:

Hei as vrea sa va intreb ceva.Imi placce de un baiat de cate ori ma vedea pe strada isi intorcea capul dupa mine.A vrut sa ma scoata la suc. Stia ca imi place de el.Am vb cu el.Dar nu mia acceptat cererea de prietenie pe facebook. Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| ioana21S a răspuns:

Fii directa si intreaba-l despre cererea de pe facebook.

6 răspunsuri:
| Klaryssa a răspuns:

Probabil e un tip ocupat, dar stai linistita, daca te-a scos la suc, se uita dupa tine siguuur te placewinking

| ioana21S a răspuns (pentru Klaryssa):

Fii directa si intreaba-l despre cererea de pe facebook.

| ioana21S a răspuns:

Ca nu a intrat inca pe facebook.Ai un pic de rabdare, pentru atat nu trebuie sa te superi. Bafta!

| DeniseDe explică (pentru ioana21S):

Pai i-am ceruto de vreo sase luni dar mersiii mult fetelor

| Scintilla a răspuns:

Din cate spui,mai mult ca sigur are pe cineva,nu poate nici sa scoata relatia la de la statul pentru ca o va pierde pe a lui iubita, si daca iti va da tie accept vei vedea ca are iubita si va pierde ceea ce este intre voi, sper ca nu te superi ca sunt asa direct dar e singura explicatie, cine te doreste nu are nici un motiv sa te evite, indiferent ca e vorba de facebook.

| Less_Ray_1990 a răspuns:

Mare lucru ca nu tia acceptat cererea de prietenie mori din asta? mai uitam si noi si poate nu vrea pe facebook din motive personale dar asta nu inseamna ca s-a sfarsit lumea

| Sh_Cam_Atat_Anuta_1990 a răspuns:

Buna!

Esti norocoasa, nu multor fete li se intampla asta.
Dar nu baga in seama Facebook-ul, acum este o perioada in care cei de la facebook fac tot felul de setari pe site, deci pot aparea probleme. Poate nu a primit cererea, si mie mi s-a intamplat lucrul acesta.

Parerea mea este ca nu ai de ce sa-ti faci griji!

Succes!