| PepsiiLemoon a întrebat:

Hei! auziti... am mai intrebat dar nu mi s`a raspuns. deci, cine face pozele cu vedetele daca ai bilet vip la concert? si este sesiune de autografe si poze! Dau funda! e foarte urgent! P.s; scuze daca am gresit categoriawinking

1 răspuns:
| ciausiszabellaa a răspuns:

Toti cei care au bilet VIP fac poze cu vedetele si da este sesiune de autografe si poze! Doar ca ar trebui sa stii ca aceste sesiuni se tin cu cateva ore mai devreme de concertwinking sau dupa concert! Trebuie sa ai scris pe bilet, sau uita-te pe internet la detalii! Funda?