| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre o fata care e virgina si are aproape 21 de ani? E o prietena de-a mea.Mai exista baieti care prefera fetele de acest gen? Ce ziceti? Stiu ca s-a mai pus intrebarea. Vreau doar pareri.

Răspuns Câştigător
| SparkleO a răspuns:

Hei! ce e cu voi?
sigur ca mai exista baieti care sa prefere acet tip de femei.
sunt genul de baieti sensibili, care stiu cum sa procedeze, sa nu o doara si de astea. important e sa ii gaseasca.

11 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Mda,nici chiar asa.E cam tarziu totusi...parerea mea*

| h3r a răspuns:

Dacă nu puneai accent pe asta nici nu te încumetai să postezi întrebarea.
Deci halal prietenă ești.

| ThePoet a răspuns:

E grasa.

| anonim_4396 explică (pentru ThePoet):

Nu e grasa mai.e o fata normala din punctul meu de vedere.

| ThePoet a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok, oricum nu e nimic rau in asta, dimpotriva, o fi avand mai multa atitudine si nu o face cu oricare idiot. Sau daca nu, atunci ii o fire mai retrasa sau rece care n-a prea avut relatii...sau o lesbianca. In orice caz nimic anormal.
PS. Cand cineva vorbeste despre "o prietena", de obicei vorbeste chiar de persoana sa, dar ii e rusine sa recunoasca.winking

| Andrei296 a răspuns (pentru anonim_4396):

Virgina la 21 ce face mai asteapta ca-ti va ani pentru un mos cu bani?

| Athée a răspuns:

Fiecare isi incepe viata sexuala cand vrea, si cand se simte pregatit. Daca un baiat stie sa aprecieze iubirea sincera, nu mai conteaza daca e virgina sau nu, la 20-30-40 de ani.

| MissmysteriousS a răspuns:

Din punctul meu de vedere; respectele mele. Rar mai vezi oameni trecuti de 20 de ani virgini.
Nu-i o rusine, ci o mandrie. Nu are de ce sa-si faca griji, va sosi si momentul mult asteptat, probabil cu cel ales, e chiar extraordinar ca sa-si piarda virginitatea in ziua nuntii.
Pana la urma oricine si-o poate trage daca e tentat de acest lucru, dar ea, fiind o femeie matura, realizeaza ca inca nu-i momentul. Repet, totul va veni de la sine. Bafta :]

| igrek a răspuns:

Fiecare face ce vrea cu comoara.

| AllePuffu a răspuns:

E alegerea fiecarei fete cand sa isi piarda virginitatea si cu cine. Bravo ei, rar mai gasesti o fata virgina la 21 de anilaughing

Răspuns utilizator avertizat