| Florea_Roxana_1998 a întrebat:

Hei buna. acum 3 saptamani mi-am pus un pierce in nas, l-am facut la salon, nu am avut probleme cu el dar acum cateva zile mi-a aparut langa un cos imens si am fost nevoita sa il scot pentru ca am crezut ca mi s-a infectat locul, au trecut 3 zile de cand mi-am scos pierce-ul si deja gaura abia se mai observa, am incercat sa il bag iarasi si nu am reusit, imi poate da cineva un sfat...va rog

2 răspunsuri:
| missfatadelatara a răspuns:

Îți faci iarăși gaura cu un ac steril.

| WhatABeautifulDay a răspuns:

Probabil ca nu ti se vindecase complet, si cum ai scos pierce-ul nu mai are ce sa tina gaura deschisa si s-a inchis, in cazul asta nu ai ce face decat sa te duci din nou sa iti faci.