| byencutza_7278 a întrebat:

HEI! BUNA am un telefon COSMOTE MOVE e nou si n stiu cum sa trimit altora melodii prin bluetoth sad. Cn imi da un raspuns care merge primeste fundita! plssss ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| cryssbby a răspuns:

Pai dai pe melodia pe care vrei sa o trimiti si cand iti apare trimitre-prin dai bluetooth si trebuie prieteni sa fie langa tine sau sa le spui cheia de acces pe care o pui tu casa puteti sa va conectati. succes... fundita pls.

| byencutza_7278 explică (pentru cryssbby):

Nu merge nu e Nokia macar ai vazut vreodata un telefon asemanator sau ai spus doar asa la intamplare?