| anonim_4396 a întrebat:

Hei, buna! Este un tip in autobuz pe care il vad destul de des si chiar imi place de el numai ca nu il cunosc deloc si nici nu avem prieteni comuni, pe langa asta el e putin cam retras. Cum as putea sa ma imprietenesc cu el?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Incearca sa prinzi loc langa el in autobuz si de acolo incepeti sa vorbiti. Intreaba-l gen unde coboara pentru inceput si de acolo il intrebi de nume si toate cele. :3
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intr-adevar, aseazate langa el, sa zicem azi. a 2 zi, cand te bagi iar langa el, daca nu zice el nimic, poti zice tu, heei iar tu, si alte chestii de genu

| TheRealDaniel a răspuns:

Vorbind cu el. daca te uiti la el de la departare logic ca nu ai cum, vorbeste cu el, fa-ti curaj si apoi daca reusesti sa-l faci sa te placa... toate cele bune.

| Catalinhhh a răspuns:

Du-te pune-te lângă el când stă jos, și repeți mișcarea de mai multe ori pe urmă te bagi ușurel în seamă îl întrebi cât e ceasul ceva. Iar următoarea zi vi cu ceva gen "Eh... Iar tu... Ce faci?"

| ella4ever a răspuns:

Loveste-te de el asa "intimplator" cereti scuze si apoi " te vad des pe aici" si deacum cine stie ce va zice, si tu deacum al intrebi unde pleaca, etc... fii simpatica, sa arati bine... happy succes happy