| anonim_4396 a întrebat:

Hei, buna! Este un tip in autobuz pe care il vad destul de des si chiar imi place de el numai ca nu il cunosc deloc si nici nu avem prieteni comuni, pe langa asta el e FFF RETRAS. Cum as putea sa ma imprietenesc cu el?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Il saluti si incepeti sa comunicati pana cand ii zici intentiile tale.

| mODIN a răspuns:

Cum naiba poate sa-ti placa de el daca nici nu va cunoasteti?

| TheRealDaniel a răspuns:

Incearca sa gasesti un subiect de vorbit si baga-te in seama cu el, continuati si imprieteniti-va sunt sigur ca ai sa-l faci sa te placa.

| MilkWithCereals a răspuns:

Du-te la el, incepeti o discutie.:d intreaba-l chestii normale gen... la ce scoala mergi, ce cls esti, etc happy

| Pisstea a răspuns:

Pentru inceput te duci si faci cunostinta cu el, dupa care gasiti un subiect despre care sa vorbiti.