| anonim_4396 a întrebat:

Hei, buna! Este un tip in autobuz pe care il vad destul de des si chiar imi place de el numai ca nu il cunosc deloc si nici nu avem prieteni comuni, pe langa asta el e FFF RETRAS. Cum as putea sa ma imprietenesc cu el?

3 răspunsuri:
| Lariiiiiiii a răspuns:

Bună păi... stai cu el pe acelaşi scaun şi spune-i
Hm bună cum te numeşti şi tot vorbiţi voi acolo după care spune-i dacă are facebook sau e-mail.

| ionutalex13 a răspuns:

Intra in vorba cu el sau intreaba l ceva si vezi ce raspuns primesti.omu e facut sa socializeze

| shitshappens99 a răspuns:

Pai te asezi langa el si il intrebi cat este ceasul, sau despre vremea de afara laughing tot felul de nimicuri ca sa intri in vorba cu el. Si asta in mai multe zile pana probabil o sa va imprieteniti. Il iei si cu " nu esti tu baiatul langa care am stat ieri?laughing" " se pare ca tot impreuna o sa stam si azi" dar vezi sa nu il deranjezi... Nu prea stiu ce alt sfat sa iti dau.