| Andrada97 a întrebat:

Cum as putea sa cunosc pe cineva, daca avem prieteni comuni?

2 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Chestioneaza prietenul comun despre ce-i place celuilalt. Afla pe unde merge, etc. Stai de cateva ori prin zona aia cu prietenul comun al vostru, poate faceti cunostinta big grin Daca nu, poti apela intotdeauna la scheme gen petreceri, mergem cu gasca in oras, etc. Poti sa te prefaci ca ai avea nevoie de ceva de la el, stiu eu. thinking Descopera ca poate ai vreun hobby in comun cu acea persoana cu care vrei sa faci legatura, poate cu asta va puteti intalni odata... Succes happy

| tina28 a răspuns:

Pai faci in asa fel inat sa esitzi amandoi odata cu prieteni vostri si astfel va intalniti vb si poate si un mik :* big grin