| ellalove a întrebat:

Hei buna! In curand o sa`mi fac o operatie la dantura pentru a imi pune aparat dentar fix.Si voiam sa stiu daca doare asa de rau in timpul operatiei pentru ca dentistul meu mi-a zis ca oricum ma anesteziaza dar problema e ca la mine trebuie sa imi taie putin din gingie ca unul dintre dinti a dat mai jos decat trebuiastraight face Nu imi este frica da vreau sa stiu de curiozitatehappy Si faza cu aparatu dentar trebuie sa-l port 3 ani! O sa doara cand o sa mi`l puna?straight face Fundita normall!

Răspuns Câştigător
| AndddRu a răspuns:

Nu doare.
+ Esti anesteziata happy.
Nu vei simtii nimic.
Nu-ti fa griji, mai ales cand stii ca`i pentru sanatatea ta :*, pupi!