| Scliparici a întrebat:

Hei buna
prietena mea are de la un timp niste dureri de cap foarte puternice care se intensifica si uneori in zona tamplelor simte o durere ingrozitoare si isi simte ochii foarte grei iar daca incearca sa se miste spre stanga,dreapta, fata sau spatele simte o mica durere.
Stiti de ce?

4 răspunsuri:
| andreeapop14 a răspuns:

Buna, prietena mea din cauza asta a avut apendicita, era sa moara k a fc infectie si deastea...Eu zic ca cel mai bine ar fi sa consulte un doctor, Sanatate :*

| Hopefree a răspuns:

Mnu vreau sa sperii pe nimeni dar ar trebui sa mearga de urgenta la spital...ar putea fi meningita sad

| CLAUDIUBRETT a răspuns:

Simplu si eficient medicul, cand e vorba de dovleac nu-i de glumit Sanatate!

| MeNiceGirl a răspuns:

O prinde raceala, cred ca ar trebui sa incerce ceaiuri si sa stea la caldura si aspirina sau paracetamol, sau chestii de-astea.