| mary2032 a întrebat:

`Hei! Bună... Vă cer părerea... Trebuie să mă întâlnesc cu un băiat.Iar cum este sfârșit de vară, nu am multe sugestii, oare e ok, o ținută ceva de genul : un pardesiu, o rochiță si niște cizme happy. Aștept sugestii și păreri.

Răspuns Câştigător
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,este foarte OK tinuta pe care tu ai ales-o. Poti de asemenea sa optezi pentru o rochita inflorata sau simpla[depinde de gusturile fiecaruia] si niste balerini ori sandale iar pe deasupra iti poti lua o gecuta de blugi,nu foarte groasa,care,in acelasi timp,sa se asorteze cu tinuta. Daca imi permiti, ti-as sugera sa ai parul impletit[fie o coada pe o parte, fie doua codite in parti]. Daca este soare, poti asorta tinuta cu o palarioara de varahappy.Eu asa fac, si da mereu bine. Sper ca te-am ajutat!happy

5 răspunsuri:
| SuneteDeChitara a răspuns:

Eu as inlocui cizmele cu niste balerini.

| Bianca306 a răspuns:

Eu as zice o rochita si niste bascheti la moda, care se potrivesc la rochie ar merge super bine. Succes!

| gratie a răspuns:

Hey. Cred ca pardesiul e ok pentru ca se poarta. Cizmele sunt bune dar sa fie niste cizme din acelea de dantela..cat despre rochita as opta pentru una simpla si poti purta niste accesorii cum ar fi un lantisor :* Bafta!