| Leea_5141 a întrebat:

Hei! Cam de o saptamana nu pot da like sau sa comentez pe facebook. Pot posta pe perete clipuri, dar in rest nimic. Ce se intampla? Cand incerc sa dau like imi apare :"An error occurred. Please try again in a few minutes.". Astept "cateva minute" de o saptamana si tot nu se intampla nimic. Ajutati-ma va rog! dau funda!

Răspuns Câştigător
| PsihopedagogCristinaM a răspuns:

Te-a raportat cinevahappy. Mai asteapta 1 saptamana pana ti se va verifica tothappy

| Leea_5141 explică (pentru PsihopedagogCristinaM):

Nu e asta. S-a rezolvat problema intre timp si am primit un mail in care scria ca a fost o eroare tehnica. Merci oricum de raspuns. happy

1 răspuns: