| blackinnocence145 a întrebat:

Hei! Astăzi când am intrat pe facebook, am încercat să comentez la o poză şi mi-a apărut :"Please Try Again Later.An error occurred. Please try again in a few minute.
Şi aşa apare când încerc să dau like sau să-mi încarc o fotografie. E la fel şi pe mozila, chrome şi explorer. Nu pot să-mi dezactivez nici contul.am intrat pe altă adresă şi e la fel! straight face

4 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

E o eroare pe moment dai F5 daca nu deactiveazate de pe Facebook si intra din nou si reincerca sa dai comn la poz orita happy

| Axys a răspuns:

Poate fi o cauza si de la windos happy depinde ce windos aii inerca sal reinstalezi happy si apoi sa reincerci
\ sazicem ca nu vre sa-l instalezi din nou desfa capacul la unitae dar vezi sa fie inchisa unitatea ta de tot sa nu o desfci in timp ce ea functioneaza ai grija! dasfai capacul de pe unitate si vezi c pe placa de baza ai o baterie rotunda scoateo cu o pila de unghii lasa unitatea fara baterie caeva secunde cat crezi tu ca poti astpta ca daca o scoti in momentul ala ea isi perde erorile din el apoi pune-o normal cu mana cm a fost ea pusa ma refer la baterie si deschidel si vezi a va fi ok happy asta e metoda cea mai buna am patit-o si eu la fel ca voi si mea mers dup ce i-am facut chesti asta pentru ca se descarca placa fara baterie si isi perde erorile

| diana150 a răspuns:

Si la mine e la felsad

| blackinnocence145 explică (pentru diana150):

Nici să ţi-l dezactivezi nu merge?