| georgiana952 a întrebat:

Hei! Cand vreau sa iau o subtitrare care se deschide in winrar sau de exemplu yahoo messenger 11 sau niste jocuri de 1 ora imi apare mereu o eroare cand trebuie sa le deschid :NSIS error: Error launching installer si nu inteleg de ce, pana acum totul mergea binethinking

Răspuns Câştigător
| Blestem22 a răspuns:

"kit-urile erau descărcate într-un folder denumit "Descărcări", iar diacriticele din denumirea folder-ului nu prea conveneau aplicaţiilor. Am redenumit folder-ul şi uite-aşa am scăpat de enervantele erori. "

Poate nu te ajuta dar e o idee

1 răspuns:
| Blestem22 a răspuns:

"kit-urile erau descărcate într-un folder denumit "Descărcări", iar diacriticele din denumirea folder-ului nu prea conveneau aplicaţiilor. Am redenumit folder-ul şi uite-aşa am scăpat de enervantele erori."

Sper sa ajute