| IuliaAlexandra123 a întrebat:

Hei.care stie cum poti sa iti schimbi culoarea parului cat mai natural? va rog sa imi spuneti si miebig grin. apropo. >>fundita::

Răspuns Câştigător
| Innocence a răspuns:

Spala-te cu frunza de nuc(ii va da parului o nuanta/reflexe brune, castanii). De asemenea am auzit ca musetelul deschide culoare parului. Incercarea moarte n-are!happy
Te pup!kiss

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ceai concentrat de mușețel pentru a deschide culoarea spre blond, castaniu cu frunze de nuc sau vopsea de plante Henna.
Pa, pa.

| Elena1234456 a răspuns:

Nu trebuie sa iti schimbi culoare, trebuie sa ai grija sa arate mereu sanatos si sa nu te vopsesti in nuante care nu par false.