| andreiurza33 a întrebat:

Hei ce exerciti pentru marirea sanilor si pentru un abdomen plat si toate astea pot face dimineata am o ora la dispozitie. dati-mi va rog niste sfaturi si exerciti pe youtube. multumesc anticipta. va pip!

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pentru un abdomen mai plat, poti face o ora pe zi (Cat ai zis tu ca ai la dispozitie) niste abdomene. Daca ai mai si putea merge sa alergi, ar fi perfect.
Succes!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cred ca ar trebui sa te preocupe mai mult niste exercitii de scris. Iti recomand o carte de limba romana.