| pryncesSs a întrebat:

Hei happy. Ce parere aveti despre fetele care se machiaza chiar si cand se duc la magazin straight face?!? pe mine sincer ma sperie laughing).

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Buna,
Vreau sa zic ca si eu ma machez chiar si cand ma duc la magazin, pentru ca konsider ca o fata trebuie sa fie mereu ingrijita, si frumoasahappy.

| sherlock a răspuns:

Dar cele care se machiaza cand stiu ca nu vor mai iesi din casa deloc in acea zi?

| lary_8888 a răspuns:

Pai o parere cam anormala sa zic asalaughing
ele se machiaza pentru ca poate nu le place cum arata asa.sau pentru ca vor sa fie frumoaseee laughing
ma rog.
pana la magazin...