| mao14 a întrebat:

Hei happy cine poate saimi dea si mie un sfat... imi place de un baiat de mult timp si i-am zis...si am fost cu el doar ca ne-am despartit de 2 ori... si chiar dac au fost urate despartirile eu inca tin enorm la el... si vreau sa ne impacam... doar ca noine-am impacat a 2 oara numai ca un prost la facut pe baiatul care il plac sa faca asta si mie ca daca ne impacam sa nu se intample la fel... ce pot sa fac? am incercat sa-l uit doar ca nu pot... va rog sa imi dati un sfat...

Răspuns Câştigător
| MyDream a răspuns:

Mai nu i mai spuneti fetei sa se duca la el si tot asa pentru nu o sa o faca e atat de greu stiu cum e asa e si la mine acum exact ca la tine nu ma pot duce la ea sa i spun simt ca explodez si el nimic tot certuri...impacari si restul` eu iti spun ceva foarte adevarat ai sa ti la el pana inima cu creierul o sa ti spuna ca nu-l mai iubesi si o sa te indragostesi de alta persoana ori cum nu stiu cat de folositor este rasp meu insa ie inteleg prea bine si as vrea sa vb daca e ceva add la prieteniwinking BAFTA!

5 răspunsuri:
| bibi_1859 a răspuns:

In urma orcarei iubire ramane o ramasita din flacara ce a fost stiu ca e foarte greu, si eu am trecut prin asta tot asa ca tine tot cu certuri si impacari si am aflat de ce nu mergea pana la urma. Tu ai putea sa gasesti acest lucru(ce nu merge) si sa te tot gandesti la el poate ca va merge. Fiecare inima are cusurul ei. Succes in aceasta misiune foarte grea.

| bibi_1859 a răspuns:

Scuze eu am inteles ca vrei sa il uiti imi pare rau poate iti va folosi si primul raspuns.

| kurtcobain a răspuns:

Impaca-te cu el,apoi spune-i sa nu-l mai asculte pe acel baiat, chiar daca e prietenul lui cel mai bun, si spune-i ca ti mult la el(asta o sa-l faca sa se gandeasca la tine si sa nu se mai desparta de tine)! Sper ca a mers!

| oana_3929 a răspuns:

Pai ...in primul rand Hristos a Inviat. In al doilea rand te poti duce la el si sa ii spui cat de mult ti tu la el si ca te doare enorm de mult ca nu mai esti cu el si cand il vezi iti vine sa il ei in brate si sa il saruti

spune-i ca fara el viata ta este numai in alb si negru daca tot zici ca il iubesti asa de mult

spune-i ca seara te gandesti la el si ca adormi cu gandul la el

Sper ca te-am ajutat te pup

| catutzacaty a răspuns:

Pai ar trebui in primul rand sa afli daca el are aceleasi sentimente fata de tine. Daca nu inseamna ca nu te merita dupa toate cele intamplate.