| izabela1234 a întrebat:

Hei. Colegii mei își bat joc de mine deși eu îi ajut mereu. Se dau pe lângă mine pana le dau ceva și apoi fac misto. și mă barfesc cu altii...ce sa fac? jur ca nu II mai suport...menționez ca sunt t timida și nu port ura...

4 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Renunta la timiditate, nu e buna de nimic.
Nu-i baga in seama, doar de atata sunt in stare, intr-o zi o sa se intoarca roata.

| SkyPilot a răspuns:

Ajuta-i in continuare, vorbeste frumos cu ei, nu le le in seama rautatile. Dupa ceva timmp vor invata sa te aprecieze.

| cristinela4 a răspuns:

Asa cu toata timiditatea ta trebuie sa-i trimiti la dracu pe toti birfitori, sa la demonstrezi ca esti o personalitate si nu meriti sa fii calcata in picioare. Bafta!

| Ysa232 a răspuns:

Dă-i draq pe toți. Nu-i mai ajuta, o dată și-o dată vor vedea ce au pierdut.winking