| pryncesSs a întrebat:

Hei. cum imi pot schimba parola de la id? ast rasp. URGENT puppy dog eyes! funda :X

Răspuns Câştigător
| danahh a răspuns:

Buna!
intri pe messenger acolo sus dai pe my account info si dai pe
change my password

5 răspunsuri:
| ANDU_6620 a răspuns:

PAI cand te loghezi la mess ai jos scrie cu albastru forgot your passord ceva de geenu si dai click pe el si cand intri selectezi I forgot my password intri acolo si scrii idu la care vrei sa schimbi parola si scrii codu mai jos corect si apoi dai next si mai departe scrii ce trebuie sa faci.

| Sebby a răspuns:

Cand intri pe messenger inainte sa te loghezi scrie undeva 'Forgot your password?' dai click si apoi te descurci :*

| Gabitzzza a răspuns:

Intri pe www.yahoo.com si dai log in, dupa aceea dai la Account info sus...si undeva acolo scrie "reset your password" in prima casuta scrii parola pe care o ai si in celalalte 2 parola pe care vrei sa o pui;)

| dydylush a răspuns:

Intri la messenger dai My account Info iti scrii Password si apoi dai Change your Yahoo! Password si iti pui ce parola vreihappy. Fundahappy?

| Gabitzzza a răspuns:

Ntri pe www.yahoo.com si dai log in, dupa aceea dai la Account info sus...si undeva acolo scrie "reset your password" in prima casuta scrii parola pe care o ai si in celalalte 2 parola pe care vrei sa o pui;)