| roox a întrebat:

>Hei!big grin<
Aş vrea să-mi fac un breton...
(Nu prea am coşuri pe frunte)
Oare mi-ar ieşi coşuri?confused

4 răspunsuri:
| daii a răspuns:

Depinde de organismthinking In general, de la par(breton) iti ies cosuri pe frunte.eu am prietene si au fruntea plina de cosuri, dar cunosc persoane care nu authinking

by daiiwinking

| Grimalkin a răspuns:

Nu cred. Aparitia cosurilor pe frunte nu cred ca are nici o legatura cu bretonul. Eu am breton si nu am nici un cos pe frunte happy

| mrrry a răspuns:

Mie una mi-a iesitcrying si imi pare rau ca mi-am facut breton ca nici nu prea imi sta bine. Sh cunosc mlt pers care au zis ca dp ce si-au facut bretoon le-au iesit cosuri.

| ~ Renata ! - ElectroGirl °•° a răspuns:

Buna happy. asa cum a spus si @Grimalkin, bretonul nu are nicio legatura cu aparitia cosurilor. Aceste apar in special in perioada de pubertate. Sfatul meu e sa iti faci breton deoarece acesta iti da o alura copilareasca. Bye >big grin