| RazvanSmile a întrebat:

Duminica(3 Februarie) am olimpiada la biologie si trebuie sa invat toata materia din a7a.(sistemul nervos,urechea,ochiul,gustul, mirosul si pielea). Problema e ca nu stiu cum sa retin asa de multe intr-un timp asa de scurt, unde mai pui ca mai am si teste de dat si proiecte de facut.

[Vreun sfat despre cum as putea sa retin repede si mult?puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Pikaciuuu a răspuns:

Eu am avut`o azi laughing pai eu am invatat la timp thinking unele sunt extrem de complicate si greu de retinut, dar unele sunt usoare thinking eu te sfatuiesc sa citesti in fiecare zi si sa rezolvi aleathinking si sa te uiti in fiecare zi peste ele, pentru ca intreabarile la mine unele nu au fost diferite de cele din anii trecuti thinking Doar ca trebuie sa fi atent ca de obicei sunt capcane thinking ba iti baga in cuvant in plus, ba iti scoate straight face Eu am facut 82 de puncte din 100 si am avut 70 de intrebari din care 10 probleme I don't want to see sper sa ma duc la judeteana thinking Succes mult si sa imi spui cat ai facut smug

| RazvanSmile explică (pentru Pikaciuuu):

Wow! Adresa mea de mess e razvan.smile23@yahoo.com,poti sa ma adauci ca sa te mai intreb cate ceva?puppy dog eyes

| Pikaciuuu a răspuns (pentru RazvanSmile):

Acum happy