| Xab a întrebat:

fac un sondaj:
Fetelor cu ce va epilati?
Raspundeti cat mai multe va rogg:*

Răspuns Câştigător
| Alisa a răspuns:

Epilatorul, cel mai bun mod posibil de epilare.

6 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Cu bigul pentru ca am pielea super sensibila si nu reusesc cu nimic altceva s fac acest exercitiu laughing

| pwp a răspuns:

Cu crema de la veet!
pa-pa!love struck

| Marynna a răspuns:

Dupa parerea mea ceara calda este cea mai eficienta si cea care dureaza cel mai mult, bineinteles, trebuie aplicata corect, deci eu ma duc la un salonhappy

| AnonimA a răspuns:

Buna eu ma epilez cu crema veet sau cand ma grabesc cu biglaughing

| Deyutza a răspuns:

Crema depilatoare de la farmecwinking

| justme_2041 a răspuns:

Pai, cu ceara depilatoare, eu iti recomand sa cauti pe la avon...sa nu iti iei din caufland, nu's bune de loc...sanatate si multi pupici:*:*:*::* da-i funditabatting eyelashes