| anastasiamaia99 a întrebat:

Hei! Daca ati putea sa-mi dati un sfat pentru urmatoarea problema, v-as fi foarte racunoscatoare. Am dat un examen important pentru care m-am pregatit destul de mult, dar din pacate, nu m-am descurcat asa cum m-a asteptam. Desi imi spun ca nu mai am ce sa fac, ce a fost a fost, asta e, tot nu pot sa trec peste. Voi cum faceti sa treceti peste astfel de momente? Va zic sincer ca ma simt foarte dezamagita de mine si ma enerveaza ca nu pot sa fac nimic ca sa repar sitiatia.

1 răspuns:
| FaraNumePls a răspuns:

Gândește-te că așa a fost sa fie. Ai șansa să arăți ce poți data viitoare happy