| GumBall63 a întrebat:

Hei daca fac exercitiile astea http://m.youtube.com/......ttp?/watch putea sa am corpul ca un idol kpop? Am 14 ani 163-164 cm inaltime si 52-53 kg. Daca nu atunci imi puteti recomanda voi niste exerciti si o dieta? Si sunt fata.

1 răspuns:
| ElyNix23 a răspuns:

Uuu kpopper here. smugsmug
Idolii kpop (si aici ma refer la fete) au thigh gap (gaura aceea intre picioare). Exista exercitii speciale pentru obtinerea thigh-gap-ului pe internet. De asemenea, bratele lor sunt subtiri si ''fragile'', ca sa zic asa. laughing Ar trebui sa faci si niste exercitii pentru brate, de exemplu ''rotarea bratelor simultan inainte/inapoi'' sau extensii. Plus, o dieta cu orez fiert (dar nu indulcit) e perfecta sau una bazata pe legume, fara dulciuri si sucuri carbogazoase.
succes. :*