| Manolo2 a întrebat:

Hei!
De cateva luni vorbesc cu o fata si de cateva zile,
Ea nu imi trimite nici odata sms adica daca nu ii trimit eu ea nici nu da un semn de viata.
Si aseara am lasat pana tarziu sa vad daca imi trimite, si nu mi-a trimis.
Apoi i-am zis:Hei. Cred ca dormi ca nu ai dat nici un semn...
Mi-a zis:Asteptam sa-mi trimiti tu sms.
Eu cred ca nu prea mai e interesata de mine!
Cv pareri?

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

„Așteptam să-mi trimiți tu un mesaj."
Poți înțelege multe din acest răspuns, poți citi printre rânduri faptul că nu-i place să înceapă o conversație. Poți citi printre rânduri faptul că are un orgoliu mare.
Poate că nu a fost niciodată interesată de tine. Sau poate că a fost o vreme, dar și-a dat seama că nu se merită.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate ca este mai timida.Asta o poti afla prin iesiri si intalniri in oras, impreuna.O relatie nu se intretine prin sms.

| Fatamuntilor a răspuns:

E prea devreme sa-ti dai seama.Fi barbat si mai indraznet.